بازار فروش پودر معدنی بنتونیت خالص

پودر معدنی بنتونیت معمولاً از هوازدگی خاکستر آتشفشانی در آب دریا شکل می‌ گیرد، که شیشه‌های آتشفشانی موجود در خاکستر را به مواد معدنی رسی تبدیل می ‌کند. تخت ‌های بنتونیت در نوردهی ‌های تازه به رنگ سفید یا آبی کم ‌رنگ یا سبز هستند و به رنگ کرم تبدیل می ‌شوند و با افزایش بیشتر نوردهی به زرد، قرمز یا قهوه‌ای تبدیل می‌شوند. بنتونیت به عنوان یک رس متورم کننده، توانایی جذب مقادیر زیادی آب را دارد که حجم آن را تا 8 برابر افزایش می دهد. بازار بنتونیت نسب به استفاده های متعدد از آن توسط تولید کنندگان لوازم آرایشی و … پر فروش می باشد.

بازار فروش پودر معدنی بنتونیت خالص

معرفی بهترین نوع پودر معدنی بنتونیت اعلا

معرفی بهترین نوع پودر معدنی بنتونیت اعلا در زمین شناسی، اصطلاح بنتونیت به نوعی سنگ رسی اطلاق می شود که بیشتر از مونت موریلونیت تشکیل شده است. به طور معمول در یک محیط دریایی ، با جداسازی خاکستر آتشفشانی یا توف ، تشکیل می ‌شود . این منجر به یک سنگ بسیار نرم و متخلخل می ‌شود که ممکن است حاوی کریستال‌ های باقی‌مانده از مواد معدنی مقاوم ‌تر باشد و در لمس صابون یا چرب به نظر می‌رسد. با این حال، در تجارت، اصطلاح بنتونیت به طور کلی برای اشاره به هر خاک رس متورم شده ای که بیشتر از کانی های رسی اسمکتیت تشکیل شده باشد، استفاده می شود.

پودر بنتونیت خوب هنگامی که با مایعات مخلوط می شود، خاک رس بنتونیت درجه غذایی ما فلزات سنگین، ناخالصی ها و مواد شیمیایی را خارج می کند و احساس تازگی و تمیزی می دهد. بهترین بنتونیت درجه غذایی از پودر خاک رس بنتونیت سدیم خالص و 100% تصفیه نشده و بدون پرکننده، چسب، افزودنی یا نگهدارنده است. کاربرد همه جانبه؛ خاک رس بنتونیت ماسک خاک رس پاک کننده منافذ عالی برای صورت و بدن می سازد. همچنین می توان از آن برای خیس کردن پا، ماسک مو و موارد دیگر استفاده کرد.

راهنمای انتخاب انواع پودر معدنی بنتونیت

راهنمای انتخاب انواع پودر معدنی بنتونیت انواع مختلف بنتونیت هر کدام بر اساس کاتیون غالب مربوطه نامگذاری شده اند. برای اهداف صنعتی، دو دسته اصلی بنتونیت شناخته شده است: بنتونیت سدیم و کلسیم. بنتونیت سدیم ارزشمندتر است اما بنتونیت کلسیمی رایج تر است بنتونیت سدیم وقتی خیس می شود منبسط می شود و چندین برابر جرم خشک خود را در آب جذب می کند. به دلیل خواص کلوئیدی عالی آن اغلب در گل حفاری چاه های نفت و گاز و گمانه ها برای بررسی های ژئوتکنیکی و زیست محیطی استفاده می شود.

خاصیت تورم نیز باعث می شود بنتونیت سدیم به عنوان یک درزگیر مفید باشد، زیرا سدی با نفوذپذیری کم خود آب بندی می کند. به عنوان مثال از آن برای پوشش پایه محل های دفن زباله استفاده می شود. بنتونیت همچنین بخشی از مواد پس‌ پوش مورد استفاده در پروژه آزمایشی جداسازی زباله است. تغییرات سطحی مختلف در بنتونیت سدیم برخی از عملکرد رئولوژیکی یا آب بندی را در کاربردهای ژئومحیطی بهبود می بخشد ، به عنوان مثال، افزودن پلیمرها. بنتونیت سدیم را می توان با گوگرد به عنوان دانه های کود ترکیب کرد.

اینها به اکسیداسیون آهسته گوگرد به سولفات ، یک ماده مغذی مهم گیاه، اجازه می دهند و سطح سولفات را در خاک شسته شده با بارندگی بیشتر از گوگرد پودری خالص یا گچ حفظ می کنند. پدهای گوگرد بنتونیت با کودهای آلی اضافه شده برای کشاورزی ارگانیک استفاده شده است. بنتونیت کلسیمی بنتونیت کلسیم یک جاذب مفید یون‌ها در محلول و همچنین چربی‌ ها و روغن ‌ها است. این ماده اصلی فعال زمین فولر است که احتمالاً یکی از اولین پاک کننده های صنعتی است.

بنتونیت کلسیم ممکن است به بنتونیت سدیم تبدیل شود (به آن سودمند سازی سدیم یا فعال سازی سدیم گفته می شود) تا بسیاری از خواص بنتونیت سدیم را با فرآیند تبادل یونی نشان دهد. همانطور که معمولاً انجام می شود، این به معنای افزودن 5 تا 10 درصد از نمک سدیم محلول مانند کربنات سدیم به بنتونیت مرطوب است و به خوبی مخلوط می شود و زمان می دهد تا تبادل یونی انجام شود و آب کلسیم مبادله شده را حذف کند. برخی از خواص، مانند ویسکوزیته و از دست دادن مایع سوسپانسیون‌ها، بنتونیت کلسیم سودمند با سدیم (یا بنتونیت فعال شده با سدیم) ممکن است به طور کامل با بنتونیت سدیم طبیعی برابر نباشد.

به عنوان مثال، کربنات های کلسیم باقیمانده ممکن است منجر به عملکرد ضعیف بنتونیت در آسترهای ژئوسنتتیک شود. بنتونیت پتاسیم بنتونیت پتاسیم که به نام بنتونیت پتاس یا K-بنتونیت نیز شناخته می شود، یک خاک رس ایلیتیک غنی از پتاسیم است که از تغییر خاک رس اسمکتیک به وجود می آید. یک ماده معدنی خاک رس TOT با بار بالا است که در آن ورقه‌ها با یون ‌های پتاسیم بسیار قوی ‌تر متصل می‌ شوند و بنابراین یک خاک رس متورم نیست و کاربردهای صنعتی کمی دارد.

قیمت بهترین پودر معدنی بنتونیت خالص

قیمت بهترین پودر معدنی بنتونیت خالص قیمت بنتونیت خوب بسته به خاک رس بنتونیت سدیم با کیفیت بالا و خالص بدون پرکننده، افزودنی یا نگهدارنده تعیین می شود که شما می توانید با همکاری مستقیم با تامین کنندگان ما آن را دریافت می کنید. وقتی نوبت به بدن شما می رسد، لایق بهترین هاست. راحتی در یک کیف کیسه های بنتونیت رسی ما در اندازه های فله ای موجود است. درب قابل آب بندی مجدد ما تضمین می کند که رطوبت به داخل نفوذ نمی کند و ذخیره سازی آسان را فراهم می کند. پس از استفاده تا استفاده بعدی خود در جای خنک نگهداری کنید.