مراکز توزیع پودر میکرونیزه دولومیت اعلا

پودر میکرونیزه دولومیت که با نام سنگ دولومیت نیز شناخته می شود در واقع همان کربنات مضاعف کلسیم و منیزیم است که بصورت پودر در آورده شد. مراکز توزیع پودر میکرونیزه دولومیت اعلا به این خاطر که این محصول در صنایع مختلف به عنوان ماده اولیه کاربردهای متفاوتی دارد از فروش بالایی برخوردار هستند. از این جهت تجربه ی زیادی در خصوص فروش این ماده معدنی دارند و راهنمایی های لازم را ارائه می دهند.

مراکز توزیع پودر میکرونیزه دولومیت اعلا

راهنمای استفاده از پودر میکرونیزه دولومیت

راهنمای استفاده از پودر میکرونیزه دولومیت کشور عزیزمان ایران دارای موقعیت جغرافیایی ویژه ای است که آن را سرشار از مواد معدنی با ارزش کرده است. پودر میکرونیزه دولومیت یکی از این مواد با ارزش محسوب می شود و به دلیل کاربرد فراوانی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است، در زیر به نمونه هایی از آن اشاره می کنیم:

  • در صنعت ساختمانی در ساخت کاشی، سرامیک و شیشه به کار می رود.
  • با افزودن آن به خوراک دام موجب افزایش کیفی و کمی شیر دام و بیشتر شدن رشد حیوان می شود.
  • PH آب را تنظیم می کند و در تصفیه آب کاربرد دارد به همین جهت افرادی که آکواریوم دارند برای تنظیم PH آب از آن استفاده می کنند.
  • برای جدا کردن منگنز از آب دریا استفاده می شود.
  • کاربرد آن در کشاورزی به عنوان کود و تنظیم کننده حالت اسیدی خاک است.
  • به عنوان افزایش دهنده مقاومت حرارتی در پوشش ضد حریق مورد استفاده قرار می گیرد.
  • در صنعت ذوب به عنوان دیرگداز به کار برده می شود.
  • به دلیل استحکامی که دولومیت دارد از آن در سیمان سازی استفاده می شود.

علاوه بر موارد بالا در رنگ سازی و لاک سازی و داروسازی نیز کاربرد دارد. همچنین پودر میکرونیزه دولومیت کاربردهای دیگری نیز دارد به همین جهت یکی از پرمصرف ترین ماده معدنی به شمار می رود.

نکاتی برای خرید پودر میکرونیزه دولومیت

نکاتی برای خرید پودر میکرونیزه دولومیت

در همه جای دنیا دولومیت به وفور یافت می شود و به رنگ های مختلفی چون کرم، سفید و یا خاکستری و حتی سبز یا سیاه نیز وجود دارد و با توجه به نیاز مشتریان به صورت دانه ای و پودر میکرونیزه در اختیار آنها قرار می گیرد. در این بین نوع سفید آن از ارزش بالاتری برخوردار است و در بسیاری از صنایع استفاده بیشتری می شود.

پودر میکرونیزه دولومیت به رنگ سفید است و شباهت زیادی به پودر تالک دارد و تمایز این دو پودر را سخت می کند بنابراین برای خرید آن باید دقت فرمایید زیرا ممکن است برخی افراد سودجو پودر میکرونیزه دولومیت را با نام تالک بفروش برسانند. این پودرها از لحاظ شیمیایی وزن و سختی بیشتری نسبت به تالک دارند به همین دلیل در صنعت کاشی، سرامیک و شیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین از نظر شیمیایی و ظاهری پودر دولومیت شباهت زیادی نیز به آهک دارد و از نظر سختی نیز با هم مشابهت دارند به همین سبب تمایز آن ها کار بسیار مشکلی است. تفاوت پودر دولومیت و آهک در ساختمان مولکولیشان است. در ساختمان مولکولی دولومیت منیزیم وجود دارد.

در برخی موارد پودر دولومیت، آهک و تالک کاربردهای مشابهی دارند ولی بهدلیل ارزان تر بودن پودر دولومیت به نظر خرید بهتر و مقرون به صرفه تری است زیرا کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد.

عمده فروشی پودر میکرونیزه دولومیت اعلا

عمده فروشی پودر میکرونیزه دولومیت اعلا

در بازار، پودر میکرونیزه دولومیت عمده به دلیل کارایی فراوانی که دارد از خرید و فروش بالایی برخوردار است. شما به راحتی می توانید نوع مرغوب و با کیفیت این ماده معدنی را خریداری کنید و برای موارد مد نظرتان مورد استفاده قرار دهید.

برای تهیه ی این محصول به مراکزی که پودر میکرونیزه دولومیت اعلا را به صورت عمده به فروش می رسانند مراجعه و یا از طریق این سایت سفارش خود را ثبت کنید و آن را به صورت بسته بندی و یا فله ای تحویل بگیرید. خرید دولومیت پودری را با قیمت مناسب و کیفیت بالا با ما تجربه کنید.

برای کسب اطلاع بیشتر در مورد پودر میکرونیزه دولومیت با کارشناسان فروش دولومیت تماس بگیرید.